دانلودمسابقات جف هاردی واعلام اخرین خبرهاازدنیای کشتی کج
جف هاردی در جدیدترین مصاحبه خودش به مصاحبه در مورد تریپل اچ و بازی خودش در نومرسی و مسائل دیگر با بالتیمور سان مصاحبه کرده که متن کامل رو براتون ترجمه کردم :
1 . سلام ! آقای جف هاردی ! چقدر حمایت هواداران شما تاثیر بر پیروزیتان داشته و دارد ؟
خوب . جواب سوال معلومه . من هر موقع که پیروز میشم از هوادارانم تشکر میکنم برای همین از مت خواستم که کمی بیشتر به هواداران خودش برسه اونم رفت و آدرس خودش رو بر روی مای اسپیس خود گذاشت . فردا تا اومدیم با بث و مت بیرون بریم متوجه خیل عظیم جمعیت شدیم . مت تا 1 هفته هرچی بلیز و وسایل تبلیغاتی برای WWE و خودش داشت رو به هواداران میداد تا وقتی که خونه مون رو عوض کردیم !

2 . شما انتظار دارید که در رستلمنیا باشید ؟
بله من قسمت بزرگی از اسمک دان هستم و انتظار دارم که در شو باشم درسته استارهای بزرگی مانند برت هارت و ... در این PPV حضور داشتند ولی من میخواهم روزی مانند اونها بشم من همیشه رستلمنبا رو تماشا کردم و دوست دارم که در اون حضور پیدا کنم و اینبار قهرمان و نامبر وان کانتندر در گروه خودم باشم این آرزوی منه !
3 . شما چه نوع مسابقه ای رو دوست دارید ؟
مسابقه نردبان ! اونم سر کمربربند تگ تیم ! دوست دارم با مت باشم
4 . آیا با توجه به جریانات اخیر فکر میکنید که مسئولان دیگر به شما اعتماد ندارند ؟
نه اصلا ! من وقتی به خونه اومدم گرفتم خوابیدم و با وینس قرار ملاقات گزاشتم و از وی بابت جریانات عذر خواهی کردم . این مسئله رو اینترنت و روزنامه ها بزرگ کردند . اون موقع بث هم با من بود . بث خورد ولی بهش اثر نکرد از شانس من ...... به من اثر کرد !
5 . آیا دوست دارید با مت یک ریواری داشته باشین ؟
نه ! برو سوال بعدی . من با مت برادر هستیم ......
6 . آیا به نظر شما بازی با تریپل اچ بزرگترین رویداد زندگی شما خواهد بود ؟
خیر . من هنوز جوون هستم و جای پیشرفت دارم . روزی اونقدر پیشرفت میکنم که این مسابقات برای من عادی بشه من در کمترین زمان دارم پیشرفت میکنم . روزی رو میبینم که جف صاحب دو کمربند شده البته نظر هواداران متفاوت هست یکسری این بازی رو برایم خیلی مهم میدونن ولی من اهداف بزرگتری رو دنبال میکنم امیدوارم با به دست اوردن این کمربند دوباره بتونم پیشرفت کنم . همونجوری که تا الان پیشرفت کرده ام
7. بهترین صحنه شما در کشتی کج ؟
تمام مسابقات TLC که برگزار کردم البته از مسابقاتم با اوماگا و گریت کالی هم لذت میبرم .
8 . تو الان دوست داری با کی تیم بشی ؟ غیر از مت
دوست دارم دوباره با ری مستریو تیم بشم حیف شد ! کاش درفت جوری میشد که من و ری در یک برند قرار میگرفتیم .البته تیم بودن با بث هم لذت بخشه !
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۹ساعت 16:35  توسط سید علی یزدی | 
 
صفحه نخست
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
سلام دوستان عزیز شما میتوانید در این وبلاگ مسابقات کشتی گیر بسیار بزرک یعنی jeff hardy را دانلود و از اخرین خبرهای دنیای کشتی کج اگاه شوید

نوشته های پیشین
فروردین ۱۳۹۰
مهر ۱۳۸۹
پیوندها
گیمزار
نرم افزار
دانلود اهنگ های رپ
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM